Fáze funkčního content marketingu [infografika]

Content marketing je velmi užitečný nástroj na získávání zákazníků. Aby ovšem fungoval, musíme mu věnovat tolik pozornosti, kolik si zaslouží.

Přehledně jsem jednotlivé aspekty rozdělil do čtyř fází, které jsou v tomto procesu nenahraditelné. Stručně řečeno, nejdříve je potřeba analyzovat trh, konkurenci a klienta, poté správně nastavit strategii, následně pravidelně vytvářet originální obsah, ten neustále šířit (především nekomerčním způsobem a nejlépe prostřednictvím vlastních, neplacených kanálů) a nakonec neustále monitorovat chování zákazníků, vyhodnocovat ho a vylepšovat celý proces.

Poté přijde úroda. Začne růst pomalu, ale jistě. A bude čím dál tím větší. Pocítíte to ve zvýšených konverzích a nákupech. Říkáme tomu funkční content marketing. Ne proto, že by content marketing sám o sobě nefungoval, ale chci tím zdůraznit, že vyžaduje poctivý přístup. Pak zafunguje vždy.

Fáze funkčního content marketingu [infografika]

CONTENT NEWSLETTER


Odber newslettra od ContentFruiter

 

Čerstvé CM novinky přímo do Vašeho emailu

Abyste byli v obraze při vzestupu nového marketingu

Okamžik..

Thank you for signing up!

Leave a Comment

Send us a brief

Content marketing works -- we know it, you know it, your competition knows it. Be the first in your industry to make use of modern and efficient marketing power, outpace your competition and "steal the market" for yourself.
Send us a brief, an assignment, or just call us and we will suggest an optimal solution. We are ready for a fruitful discussion.

Phone no.: +421 917 044 725