Náš příběh

Agentura ContentFruiter vyrostla na dvacetiletých zkušenostech s tradičním marketingem a inspirovala se užitečným a současně účinným moderním nástrojem, který začíná rezonovat už i ve střední Evropě. Skloubila se zde zkušenost a strategický přístup s moderním pohledem na současné chování zákazníků.

Naše zkušenosti s content marketingem sahají už do roku 2013. V únoru 2016 vyvrcholily vznikem samostatné content marketingové agentury, která pomáhá firmám profitovat, růst a budovat vztahy se zákazníky pomocí užitečného a strategicky nastaveného obsahu.

VIZE

Naší ambicí je globální působení ve střední Evropě na pozici lídra v content marketingu.
Nejbližším cílem je prostřednictvím edukace trhu začlenit content marketing mezi tradiční nástroje marketingové komunikace.
Naším posláním je vytvářet z klientů informační lídry, kteří profitují a rostou díky strategické práci s užitečným obsahem.

PROČ MY

  • Děláme funkční content marketing, který klientům přináší ovoce.
  • Naší neměnnou DNA je přísně analytický a strategický postup, který výsledky generuje dlouhodobě.
  • Jsme dynamicky rostoucí a expandující content marketingová agentura, kterou v první řadě zajímají výsledky projektů.
  • Náš tým tvoří specialisté sestávající z analytiků, stratégů, novinářů, online specialistů, kreativců, grafiků, webových vývojářů nebo designerů.
  • Garantujeme originální a odborný obsah, na projektech spolupracujeme s experty přímo z odvětví našich klientů.
  • Dokážeme současně a efektivně oslovit český a slovenský trh, který pokrýváme.
  • Naši klienti oceňují full-service a také to, že pracujeme samostatně a spolehlivě, přinášíme nové nápady a zbytečně je nezatěžujeme.
  • Máme vlastní nadprůměrné výsledky růstu konverzí z content marketingových projektů, a to v různých odvětvích.
  • Garantujeme nárůsty předem dohodnutých KPIs.
  • Klientům přinášíme nové zákazníky a otevíráme nové trhy.

Jak vám pomůžeme

Zanalyzujeme váš trh, vaši konkurenci, najdeme příležitosti a doporučíme strategii. Sdělte nám své záměry, cíle, problémy nebo nás požádejte o inspiraci. Budeme vás rádi kontaktovat.

Send us a brief

Content marketing works -- we know it, you know it, your competition knows it. Be the first in your industry to make use of modern and efficient marketing power, outpace your competition and "steal the market" for yourself.
Send us a brief, an assignment, or just call us and we will suggest an optimal solution. We are ready for a fruitful discussion.

Phone no.: +421 917 044 725