SEO (optimalizácia pre vyhľadávače)

 

 

SEO - kvalitný obsah aj pre vyhľadávače

SEO za posledné roky prešlo výraznou premenou. Už to nie je to klasické SEO, ktoré sa spoliehalo na množstvo získaných spätných odkazov a vhodné umiestnenie kľúčových slov do článku (toto všetko sa už považuje za samozrejmosť). Vašu pozíciu vo vyhľadávači dnes ovplyvňujú úplné iné faktory:

To je len niekoľko najdôležitejších prvkov algoritmu vyhľadávača Google. V skutočnosti ich sleduje oveľa viac a prikladá im rôznu dôležitosť. Prečo sa bavíme len o vyhľadávači Google? Pretože viac ako 99% používateľov používa jedine tento vyhľadávač. Aj preto pri optimalizácii pre vyhľadávače prichádza do úvahy ako jediný relevantný.

Optimalizácia content marketingu pre vyhľadávače

SEO content alebo vytváranie contentu, ktorý vyhľadávač považuje za kvalitný a relevantný je súčasťou nastavenia komplexnej content marketingovej stratégie. Vychádza z analýzy kľúčových slov a SEO analýzy.  V rámci organického šírenia obsahu je optimalizácia pre vyhľadávače považovaná za jeden z najdôležitejších kanálov šírenia obsahu.

SEO služby v našom balíku

V rámci SEO balíka, ktorý je súčasťou content marketingovej stratégie a realizácie, zahŕňa optimalizácia pre vyhľadávače tieto aktivity:

Ako realizujeme optimalizáciu pre vyhľadávače

 

  • Na začiatku vykonáme všetky potrebné analýzy. Analýza kľúčových slov odhalí všetky kľúčové slová a pojmy, ktoré používatelia vyhľadávajú vo vašom odvetví. Ak už máte funkčný web, podrobne ho zanalyzujeme z pohľadu výkonu a SEO, rovnako ako aj webové stránky vašej konkurencie. Z týchto dát budeme vychádzať pre realizácii SEO.

  • Ak pri SEO analýze zistíme rezervy, začneme pracovať na ich náprave priamo na vašej webovej stránke alebo zhrnieme všetky naše odporúčania a ich realizácia bude v réžii klienta. Optimalizujeme HTML kód (najmä meta titulok, meta popis, alternatívne texty, H1,H2,H3 nadpisy....) a texty na webovej stránke.

  • Postaráme sa aj o logické prelinkovanie v rámci webovej stránky a následne začneme získavať spätné odkazy z externých webových stránok, portálov, diskusií a sociálnych sietí. Neustále dbáme na ich relevanciu a kvalitu.

  • Všetky aktivity pravidelne meriame a vyhodnocujeme. Klient je pravidelne informovaný o kľúčových metrikách, ktoré vyplývajú z realizácie optimalizácie pre vyhľadávače.

Naše SEO referencie

Nastavíme SEO aj pre vašu webovú stránku, či eshop a budeme sa oň starať, aby ste dlhodobo získavali organickú návštevnosť z vyhľadávačov.

 

 

Aj môj web potrebuje SEO

Máte záujem o bezplatné nezáväzné nacenenie SEO balíka? Kontaktujte nás. Odpovieme vám do 24 hodín.

Please wait...

Thank you for signing up!

Alebo nás kontaktujte priamo:
email cf@contentfruiter.sk,
telefón +421 917 044 725

 

SEO v našom blogu

Send us a brief

Content marketing works -- we know it, you know it, your competition knows it. Be the first in your industry to make use of modern and efficient marketing power, outpace your competition and "steal the market" for yourself.
Send us a brief, an assignment, or just call us and we will suggest an optimal solution. We are ready for a fruitful discussion.

Phone no.: +421 917 044 725